Konference PAM ACADEMY se uskuteční v plánovaných termínech i podobě
 

Rádi bychom Vás informovali, že přípravy na konference jsou v plném proudu a v současné době předpokládáme, že se konference uskuteční v plánované podobě a stanovených termínech.

Samozřejmě jsme si vědomi ne zcela příznivého vývoje epidemiologické situace ohledně šíření onemocnění COVID-19 na území České republiky, takže Vás v zájmu bezpečnosti všech účastníků prosíme, abyste při konferencích dbali základních hygienických opatření.

Všem registrovaným účastníkům bude v dostatečném předstihu zaslán informační letáček obsahující všechna nezbytná opatření s ohledem na bezpečný průběh konferencí, a to vždy na základě vývoje epidemiologické situace v místě konání konference.

Stále zbývá posledních pár volných míst, neváhejte se proto přihlásit:
http://www.pamlinecz.cz/cs/pam-academy-2020

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit s Vámi na viděnou na některé z našich konferencí!

 
  číst více informací
 
Rekonstrukce vodovodu Praha – Flora DN 1100
 
 

V srpnu tohoto roku byla zahájena rekonstrukce potrubí profilu DN 1100, které je součástí tzv. Káranských řadů, které PAM dodával před více než 100 lety!

Součástí dodávky jsou trubky řady STANDARD TT-PUX se speciální vnější povrchovou ochranou ze stříkaného polyuretanu dle ČSN EN 15189 a s vnitřní, odstředivě nanášenou, vystýlkou z vysokopecního cementu odolného síranům dle ČSN EN 197-1. Celá trasa u napojení na vodojem je uzamčena, stabilitu potrubí zajišťují zámkové spoje využívající návarky.

Více o trubkách řady STANDARD TT-PUX získáte na našich webových stránkách po rozkliknutí si článku.

 

 
  číst více informací
 
Co to je … úhlové vychýlení?
 

Hrdlové spoje umožňují úhlové vychýlení. Kromě výhod při montáži a absorpce dodatečných pohybů půdy umožňuje úhlové vychýlení realizovat zakřivení trasy s velkým poloměrem, aniž by bylo potřeba používat směrové tvarovky a umožní rovným trubkám přizpůsobit se změnám trasy.

Úhlové vychýlení lze realizovat na všech hrdlových spojích – těsnících i zámkových. Jeho maximální velikost záleží na typu hrdlového spoje a DN trubky či tvarovky.

Hodnoty úhlového vychýlení pro daný spoj naleznete ve Všeobecných montážních postupech pro potrubí z TL nebo v naší mobilní aplikaci PAM Tools.

 
 
  číst více informací
 
 
 
10/2020  
 
  KDE NÁS POTKÁTE?  
 
  Přehled konferencí  
 
 

Konference Městské vody 2020
1-2.10.2020, Velké Bílovice

 
   
  Číst více  
 
  KONTAKTY  
 
  SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o.  
 
 

Sídlo společnosti a výrobní závod
Tovární 388, 267 01 Králův Dvůr
www.pamlinecz.cz

Centrální sklad
Ke Kablu 971 (areál PVK)
102 00 Praha Hostivař
+420 272 654 979

Nonstop havárie: +420 602 322 980

pam.zakaznicky.servis@saint-gobain.com

Výdejní doba skladu: PO-PÁ 7:30 - 14:30

 
   
  Číst více  
 
Copyright 2020 SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. pam.marketing@saint-gobain.com

Archiv