Mobilní aplikace PAM TOOLS
 

Pokud potřebujete okamžitě vědět přípustné provozní / zkušební tlaky (pro dané DN a typ spoje), délku uzamčení, orientační rozměry opěrných betonových bloků nebo velikost hydraulických sil u jednotlivých typů tvarovek, nainstalujte si aplikaci PAM TOOLS.

Stáhněte si aplikaci zdarma přes QR kódy do svých chytrých telefonů!

 

 
 
  číst více informací
 
Stavba vodovodu Praha Uhříněves - Pitkovice DN 800 ZMU
 
 

V roce 2018 byla zahájena dodávka první etapy významné stavby "Zaokruhování vodovodního řadu PRAHA-VÝCHOD", která propojuje vodovodní potrubí mezi Prahou Uhříněvsí a Pitkovicemi. Tato etapa je součástí strategického propojení hlavních vodovodních řadů v jihovýchodní části Prahy.

V rámci této etapy bude položeno celkem 2 km potrubí DN 800 s vnější povrchovou ochranou ZMU pro agresivní protředí. Trubky ZMU doplňují tvarovky a armatury s těžkou protikorozní ochranou práškovým epoxidem dle ČSN EN 14901. Součástí etapy je i dvojshybka DN 600 pod Pitkovickým potokem. Stavba byla zahájena v roce 2019 a v letošním roce svižně pokračuje.

 
  číst více informací
 
Co to je … BioZinalium®?
 

Naše společnost věnuje velkou pozornost výzkumu a vývoji povrchových ochran potrubí. Využívá zkušeností s povrchovou ochranou Zinalium®, kterou nadále rozvíjí, zvyšuje její univerzálnost např. v půdách s rizikem biokoroze. Biologická koroze je zhoršení kvality různých materiálů v důsledku metabolické aktivity mikroorganismů. Můžeme se s ní setkat hlavně u anaerobních půd, půd bohatých na SO42- nebo u půd bohatých na organické látky apod.

Řešení jsme již před více jak 6ti lety nalezli v obohacení slitiny Zn/Al (Zinalium®) o měď Cu. Touto novou slitinou žárově pokovujeme vnější povrch našich trubek. Měď je antibakteriální a díky jejímu přidání do nanášené ochranné slitiny dochází v případě napadení poškozeného místa bakteriemi k jejich zničení.

Inovativní ochrana BioZinalium® je tvořena vrstvou žárově nanášené slitiny Zn/Al (Cu) o hmotnosti 400 g/m2, která je přetřena ochranným nátěrem akrylové barvy Aquacoat®.

Přejděte na odkaz "Číst více informací", kde si na našich webových stránkách můžete pustit i poutavé video.

 
 
  číst více informací
 
 
 
04/2020  
 
  KONTAKTY  
 
  SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o.  
 
 

Sídlo společnosti a výrobní závod
Tovární 388, 267 01 Králův Dvůr
www.pamlinecz.cz

Centrální sklad
Ke Kablu 971 (areál PVK)
102 00 Praha Hostivař
+420 272 654 979

Nonstop havárie: +420 602 322 980

pam.zakaznicky.servis@saint-gobain.com

Otevírací doba: PO-PÁ 7:00 - 15:30

 
   
  Číst více  
 
  PAM ACADEMY 2020  
 
  Přihlásili jste se již na konferenci ve svém regionu?  
 
 

Učinit tak můžete na našem webu:
http://www.pamlinecz.cz/cs/pam-academy-2020

 
   
  Číst více  
 
Copyright 2020 SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. pam.marketing@saint-gobain.com

Archiv