Blutop, naše řešení vodovodů v malých profilech
 
 

Nastává doba realizace staveb vodovodů. V malých profilech od DE90 do DE160 Vám v rámci naší technicko-ekonomické podpory stavebních, provozních i vlastnických společností nabízíme alternativní technické řešení  trubním systémem z tvárné litiny BLUTOP. Kromě krátkých dodacích termínů, garance ceny do konce roku 2015/2016, nabízí systém BLUTOP také značné úspory díky jednoduché a rychlé ruční pokládce a montáži bez speciálních zařízení, mechanickou odolnost, vysokou provozní spolehlivost a životnost na více než 100 let.

 
  číst více informací
 
Spočítejte si vaši úsporu při realizaci projektu z tvárné litiny
 

Vyjdete-li při přípravě projektu a realizaci z doporučení výrobců pro jednotlivé trubní materiály, zjistíte, že při použití trub z tvárné litiny, pokud to nevyžadují jiné okolnosti, vystačíte z tvz. prostým uložením. Z toho plynou úspory nákladů a času na výkopy, obsypy a dopravu. Přiložená aplikace Vám ukáže, že cena za metr trubního materiálu by při volbě trubního systému neměla být jediným kritériem. Náklady na realizaci pokládky tvoří při použití jiných materiálu než tvárné litiny mnohem podstatnější část rozpočtu stavby. V odkazu ,,čtěte více,, si stáhněte excelovou tabulku, obsahuje záložku z ceníkovými cenami Blutopu a plastů, ceny písku, dopravy, skládkovného, je samozřejmě možné do tabulky vložit jakékoli ceny, které máte aktuálně k dispozici. Tyto údaje se propočítají dle nutného uložení a výsledkem je rozdíl v nákladech na metr díla.

 
 
  číst více informací
 
 
 
02/2015  
 
  Důležité odkazy  
 
  Ceník Blutop 2015  
 
 

V odkazu ,,čtěte více,, naleznete aktuální základní ceník kompletního systému Blutop (trouby, tvarovky, příslušenství, šoupata) Ceny garantujeme do konce roku 2015. Slevy dle velikosti projektu a dohody dle požadavků investora nebo realizační firmy.

 
   
  Číst více  
 
   
 
  Katalog Blutop 2014  
 
 

V odkazu ,,čtěte více,, se dostanete k aktuálním katalogům SG PAM CZ včetně katalogu Blutop.

 
   
  Číst více  
 
 
  Reference, Blutop je tu již 6 rokem  
 
 

V odkazu naleznete výběr z referenčních staveb, realizováno je za 6 let již desítky staveb.

 
   
  Číst více  
 
 
  Kontaktujte nás!  
 
 

V případě jakéhokoli dotazu jsme Vám k dispozici. Za obchodní tým produktový manažer systému Blutop:

Ing. Martin Holubec, tel.: 724842153, martin .holubec@saint-gobain.com

Další kontakty v odkazu ...

 
   
  Číst více  
 
Copyright 2020 SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. pam.marketing@saint-gobain.com

Archiv